
Dell P28t Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | P28T |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 6VJCFT2 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Dell P28t Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | P28T |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 6VJCFT2 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | P28T |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 6VJCFT2 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












