
Dell P29t Intel Celeron 2 Gb 24 Gb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | P29T |
| Screen size (inches) | 8 |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5J0R6C3 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Dell P29t Intel Celeron 2 Gb 24 Gb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | P29T |
| Screen size (inches) | 8 |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5J0R6C3 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | P29T |
| Screen size (inches) | 8 |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 5J0R6C3 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |












