Dell P30t Intel Celeron 16 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Serial# | 9TDR253 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | P30T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Dell P30t Intel Celeron 16 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Serial# | 9TDR253 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | P30T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 9TDR253 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 11 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | P30T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












