
Dell P44e Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C6GYL73 |
| Model Number | P44E |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Dell P44e Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C6GYL73 |
| Model Number | P44E |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C6GYL73 |
| Model Number | P44E |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |












