
Dell P84f Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P84F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 83804A1E-2B17-4579-A2F8-8AA84490F5A |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $168.99
-65%$168.99
$59.15Dell P84f Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P84F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 83804A1E-2B17-4579-A2F8-8AA84490F5A |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P84F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 83804A1E-2B17-4579-A2F8-8AA84490F5A |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












