
Dell P9g1 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 2LK7LT2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P9G1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25Dell P9g1 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 2LK7LT2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P9G1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 2LK7LT2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P9G1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |












