
Dell Pg16250 Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | PG16250 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 4077598352 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell Pg16250 Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | PG16250 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 4077598352 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | PG16250 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 4077598352 |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition












