
Dell W24c Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Desktop
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | CN-OCDNX3-PE20005R-0472-A02 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | W24C |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Dell W24c Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Desktop
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | CN-OCDNX3-PE20005R-0472-A02 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | W24C |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | CN-OCDNX3-PE20005R-0472-A02 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | W24C |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |












