
Asus 8265ngw Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 8265NGW |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | JAN0CX04X89442F |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Asus 8265ngw Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 8265NGW |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | JAN0CX04X89442F |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 8265NGW |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | JAN0CX04X89442F |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












