
Asus B1402cg Intel Pentium 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | B1402CG |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | T3NXCV068390116 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $118.99
-65%$118.99
$41.65Asus B1402cg Intel Pentium 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | B1402CG |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | T3NXCV068390116 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | B1402CG |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Serial# | T3NXCV068390116 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |












