
Asus Br1104fg Amd A10 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | BR1104FG |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | S7NXLP03R63531G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Asus Br1104fg Amd A10 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | BR1104FG |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | S7NXLP03R63531G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | BR1104FG |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | S7NXLP03R63531G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |












