Asus C423n Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | M4NXCV06D432149 |
| Model Number | C423N |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Asus C423n Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | M4NXCV06D432149 |
| Model Number | C423N |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | M4NXCV06D432149 |
| Model Number | C423N |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












