
Asus Cm1402cm2 Mediatek 8 Gb 64 Gb Black Laptop
| Processor Type | MEDIATEK |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | R9NXCV107341373 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | CM1402CM2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Asus Cm1402cm2 Mediatek 8 Gb 64 Gb Black Laptop
| Processor Type | MEDIATEK |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | R9NXCV107341373 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | CM1402CM2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | MEDIATEK |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | R9NXCV107341373 |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | CM1402CM2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












