
Asus Cx1505cka Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CX1505CKA |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | T8NXSK00Y099354 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Asus Cx1505cka Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CX1505CKA |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | T8NXSK00Y099354 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CX1505CKA |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | T8NXSK00Y099354 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition












