Asus Cx1505cka Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | CX1505CKA |
| Serial# | TCNXSK00N63351E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Asus Cx1505cka Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | CX1505CKA |
| Serial# | TCNXSK00N63351E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | CX1505CKA |
| Serial# | TCNXSK00N63351E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |












