
Asus Cx1505cka Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | TANXSK006931419 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Model Number | CX1505CKA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Asus Cx1505cka Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | TANXSK006931419 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Model Number | CX1505CKA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | TANXSK006931419 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Model Number | CX1505CKA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












