Asus E1504g Intel Core I3 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | T2N0CV120485099 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | E1504G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Asus E1504g Intel Core I3 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | T2N0CV120485099 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | E1504G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | T2N0CV120485099 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | E1504G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |












