
Asus E410k Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | E410K |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | S4N0CX066787162 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus E410k Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | E410K |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | S4N0CX066787162 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | E410K |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | S4N0CX066787162 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition












