
Asus E410k Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | S8N0CXOOT65431B |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | E410K |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Asus E410k Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | S8N0CXOOT65431B |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | E410K |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | S8N0CXOOT65431B |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | E410K |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition












