
Asus E410ka Amd A10 64 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | S9N0CX09B153399 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | E410KA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Asus E410ka Amd A10 64 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | S9N0CX09B153399 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | E410KA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | S9N0CX09B153399 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | E410KA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












