
Asus E410m Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | E410M |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | M3N0CX06931917 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Asus E410m Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | E410M |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | M3N0CX06931917 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | E410M |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | M3N0CX06931917 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












