
Asus Fa506n Amd Ryzen 7 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | S9NRCX035293379 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | FA506N |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
$169.75
Original: $484.99
-65%Asus Fa506n Amd Ryzen 7 8 Gb 500 Gb Black Laptop—
$484.99
$169.75Asus Fa506n Amd Ryzen 7 8 Gb 500 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | S9NRCX035293379 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | FA506N |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | S9NRCX035293379 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | FA506N |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












