
Asus Fa706i Amd Ryzen 5 12 Gb 500 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | FA706I |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Serial# | MCNRCX03M17450C |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus Fa706i Amd Ryzen 5 12 Gb 500 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | FA706I |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Serial# | MCNRCX03M17450C |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | FA706I |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Serial# | MCNRCX03M17450C |
Condition
Excellent, pre-owned condition












