Asus Fa706n Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | S1NRCX01051401A |
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | FA706N |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
Asus Fa706n Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | S1NRCX01051401A |
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | FA706N |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | S1NRCX01051401A |
| 10 Key | 10 Key |
| Model Number | FA706N |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |












