
Asus Fx517z Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | FX517Z |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | N5NRCX05W717214 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $609.99
-65%$609.99
$213.50Asus Fx517z Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | FX517Z |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | N5NRCX05W717214 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | FX517Z |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | N5NRCX05W717214 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












