
Asus Fx705d Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | L8NRCV001145324 |
| Model Number | FX705D |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $299.99
-65%$299.99
$105.00Asus Fx705d Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | L8NRCV001145324 |
| Model Number | FX705D |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | L8NRCV001145324 |
| Model Number | FX705D |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |












