
Asus L1404g Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | S1N0CV04D23202A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | L1404G |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Additional features
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Asus L1404g Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | S1N0CV04D23202A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | L1404G |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Additional features
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | S1N0CV04D23202A |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | ASUS |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | L1404G |
| Charger | Charger |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Additional features
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












