
Asus L510m Intel Celeron 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Serial# | R5N0CX066723227 |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | L510M |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $86.99
-65%$86.99
$30.45Asus L510m Intel Celeron 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Serial# | R5N0CX066723227 |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | L510M |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Serial# | R5N0CX066723227 |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | L510M |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |












