
Asus L510m Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | N3N0CX23L00112G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | L510M |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Asus L510m Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | N3N0CX23L00112G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | L510M |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | N3N0CX23L00112G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | L510M |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| CHARGER |












