
Asus M1603q Amd Ryzen 7 12 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | M1603Q |
| Serial# | R4N0CV10P22316E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00Asus M1603q Amd Ryzen 7 12 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | M1603Q |
| Serial# | R4N0CV10P22316E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | M1603Q |
| Serial# | R4N0CV10P22316E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition












