Asus P1503cva Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | P1503CVA |
| Serial# | T9NXGF000945388 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus P1503cva Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | P1503CVA |
| Serial# | T9NXGF000945388 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | P1503CVA |
| Serial# | T9NXGF000945388 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition












