
Asus S550ca Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | S550CA |
| Screen size (inches) | 18 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D5N0CV709330223 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Asus S550ca Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | S550CA |
| Screen size (inches) | 18 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D5N0CV709330223 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | S550CA |
| Screen size (inches) | 18 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D5N0CV709330223 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |












