
Asus Tuf Gaming A17 Amd Ryzen 5 Pro 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | TUF GAMING A17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $599.99
-65%$599.99
$210.00Asus Tuf Gaming A17 Amd Ryzen 5 Pro 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | TUF GAMING A17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | TUF GAMING A17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition












