
Asus Tuf Gaming A17 Amd Ryzen 7 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Model Number | TUF GAMING A17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus Tuf Gaming A17 Amd Ryzen 7 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Model Number | TUF GAMING A17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Model Number | TUF GAMING A17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition












