
Asus Um5606w Amd Ryzen 9 24 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Model Number | UM5606W |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SAN0KD00481543B |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Asus Um5606w Amd Ryzen 9 24 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Model Number | UM5606W |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SAN0KD00481543B |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | UM5606W |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | SAN0KD00481543B |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












