
Asus X1400e Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | X1400E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | R7N0CV08V365280 |
| Screen size (inches) | 9 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Asus X1400e Intel Core I3 - 10th Generation 24 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | X1400E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | R7N0CV08V365280 |
| Screen size (inches) | 9 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | X1400E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | R7N0CV08V365280 |
| Screen size (inches) | 9 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Very Good, pre-owned condition












