
Asus X540s Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Serial# | G4N0GR05456616E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | X540S |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus X540s Intel Pentium 4 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Serial# | G4N0GR05456616E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | X540S |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Serial# | G4N0GR05456616E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | X540S |
Condition
Excellent, pre-owned condition












