
Asus X541n Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | HBN0GR04K106477 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | X541N |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Asus X541n Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | HBN0GR04K106477 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | X541N |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | HBN0GR04K106477 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | X541N |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |












