
Asus X543m Intel Celeron 4 Gb 1 Tb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Model Number | X543M |
| Color | BLACK |
| Serial# | M6N0CX016252223 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Asus X543m Intel Celeron 4 Gb 1 Tb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Model Number | X543M |
| Color | BLACK |
| Serial# | M6N0CX016252223 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Charger | Charger |
| Model Number | X543M |
| Color | BLACK |
| Serial# | M6N0CX016252223 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |












