
Asus X543m Intel Celeron 4 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | X543M |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | M3N0CX09J284119 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Asus X543m Intel Celeron 4 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | X543M |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | M3N0CX09J284119 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | X543M |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | M3N0CX09J284119 |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |












