
Lenovo 14q8cx05 Qualcomm Snapdragon 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Model Number | 14Q8CX05 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Serial# | MP1TCE3L |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo 14q8cx05 Qualcomm Snapdragon 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Model Number | 14Q8CX05 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Serial# | MP1TCE3L |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 14Q8CX05 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Serial# | MP1TCE3L |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition











