
Lenovo Ideapad 1i Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF4RBX70 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | IDEAPAD 1I |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
Lenovo Ideapad 1i Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF4RBX70 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | IDEAPAD 1I |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF4RBX70 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | IDEAPAD 1I |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |











