
Lenovo Idealpad 3 Amd Ryzen 7 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | XY0BS2KP |
| Screen size (inches) | 18 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEALPAD 3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Lenovo Idealpad 3 Amd Ryzen 7 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | XY0BS2KP |
| Screen size (inches) | 18 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEALPAD 3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | XY0BS2KP |
| Screen size (inches) | 18 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEALPAD 3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition











