
Pioneer Vz-wm05 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Manufacturer | PIONEER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | VZ-WM05 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CWEJF010020 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
Pioneer Vz-wm05 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Manufacturer | PIONEER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | VZ-WM05 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CWEJF010020 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | PIONEER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | VZ-WM05 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CWEJF010020 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |











