
Lenovo Thinkbook 14 G7 Arp Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | THINKBOOK 14 G7 ARP |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PW0DLQMZ |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Lenovo Thinkbook 14 G7 Arp Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | THINKBOOK 14 G7 ARP |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PW0DLQMZ |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Model Number | THINKBOOK 14 G7 ARP |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PW0DLQMZ |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











