
Lenovo 81lw Amd Ryzen 3 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PF1QECHT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 81LW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Lenovo 81lw Amd Ryzen 3 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PF1QECHT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 81LW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PF1QECHT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 81LW |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |











