
Samsung Xe310xba Intel Core I5 - 10th Generation 6 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | XE310XBA |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00Samsung Xe310xba Intel Core I5 - 10th Generation 6 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | XE310XBA |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | XE310XBA |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











