
Lenovo Lenovo V15 G4 Intel Core I5 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | LENOVO V15 G4 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | PF5C5JWP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
Lenovo Lenovo V15 G4 Intel Core I5 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | LENOVO V15 G4 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | PF5C5JWP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Screen size (inches) | 15 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | LENOVO V15 G4 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | PF5C5JWP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WEBCAM |











