
Lenovo Yoga-7 Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | YOGA-7 |
| Serial# | YX0F55NDYXN0B5517010 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Original: $614.99
-65%$614.99
$215.25Lenovo Yoga-7 Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | YOGA-7 |
| Serial# | YX0F55NDYXN0B5517010 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | YOGA-7 |
| Serial# | YX0F55NDYXN0B5517010 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |











