
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| Serial# | PF9XB5113049 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| Serial# | PF9XB5113049 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | IDEAPAD SLIM 3 |
| Serial# | PF9XB5113049 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











